ADATEM TEMİZLİK ŞİRKETİ SİZLERE HER TÜRLÜ TEMİZLİK HİZMETİNİ KALİTELİ OLARAK VERİR.

Yaptığımız tüm temizlik işleri her zaman kaliteli ve hijyen odaklı olarak yapılmıştır. Çalışmalarımız uzun yıllardır aynı personelle birlikte günümüze kadar gelmiş ve gerekli alt yapıya sahip olarak Adana' nın tüm semtlerine hizmet verebilmekteyiz. Hizmetlerimizde her zaman başarılı olmuş kendisine sürekli yenilik ve başarı kazandıran ilkeler edinmiştir....Devamı »»

Ev temizliği hizmetimiz ile ev temizlik işlerine vakit ayıramayan, ev temizliği nasıl yapılır, pratik ev temizliği gibi konularda tecrübesi olmayan gündelik ...Devamı »»

Temel amacımız,Temizlik hizmetinde güçlü organizasyonumuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde..Devamı »»

İnşaat sonrası temizlik işleri yada binada yapılan cephe kaplama, boya badana gibi tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunan...Devamı »»

Koltuk temizliği en hassas temizlik işlemidir. Bilinçsiz yapılırsa sıkıntısı çok fazla olur.Binlerce liralık koltukları..Devamı »»

İşyeri temizliği hizmeti çalışanlarınızın sağlığı ve işindeki performansını ektileyici bir unsur olması nedeyile periyodik olarak yapılması ....Devamı »»

Okullar temizliğin ve hijyenin ön planda olduğu yerlerdir. Bu nedenle uzman ekip ve kaliteli kimyasallarla temizlik işlerinin .....Devamı »»